İlçeler Haber Girişi : 16 Mayıs 2021 14:39

Yakutiye Belediyesi  Bayram temizliğinde

Yakutiye Belediyesi temizlik İşleri ekipleri bayram temizliği için sanayi sitesini köpüklü su ile yıkadı.

Yakutiye Belediyesi Ramazan Bayramı sonrası işe başlayacak olan esnafın daha hijyenik bir ortamda iş başı yapması için gece gündüz temizlik çalışmasını sürdürüyor

Su tankerkeri, süpürge araçları ve temizlik personellerinin katıldığı çalışmalarda ilçe merkezindeki cadde ve sokaklar köpüklü su ile yıkandı.

Koronavirüs salgını ile mücadelede ilk günden beri başarılı bir grafik çizen Yakutiye Belediyesi Başkanı Dr. Mahmut Uçar,  konuya ilgili yaptığı  açıklamada Yakutiye Belediyesi olarak  pandemi ile var güçleriyle mücadele ettiklerini söyledi.

Pandemi koşulları nedeniyle bir süre işlerine ara veren esnafı tam kapanma sonrası iş başı edecekleri gün temiz  bir ortamla buluşturmak için ekiplerimizi seferber ettiklerini söyleyen Başkan Mahmut Uçar,  “Bundan sonraki süreçte de temizlik ve üst yapı çalışmalarımız başta olmak üzere  Yakutiyemizi her gün daha ileriye götürmek  için önümüzdeki yaz sezonunu da  en güzel şekilde değerlendirmek için gerekli tedbirlerimizi aldık.” dedi.

 

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.