Siyaset Haber Girişi : 18 Mart 2024 17:50

Tavlaşoğlu; "Aziziye Noter'e kavuşacak"

Tavlaşoğlu;

Aziziye İlçesi’nde ihtiyacı günden güne hissedilmeye başlanan Noter Ofisi için girişimler sonuç verdi. Adalet Bakanı Yılmaz Tunç ve Bakan Yardımcısı Ramazan Can’ın destekleriyle çok yakında ilçede Noter Ofisinin hizmet vereceği öğrenildi. 


Cumhur İttifakı Aziziye Belediye Başkan Adayı Eyüp Tavlaşoğlu, adaletin ve güvenin sembolü olan Noter hizmetlerinin Aziziye’de büyük bir eksikliği gidereceğine dikkat çekti. Noter ofisinin Aziziye’ye getireceği kolaylıklar ve faydalar için tüm emeği geçenlere teşekkür eden Başkan Adayı Tavlaşoğlu, “Sayın Cumhurbaşkanımızın ferasetinde ülke sathında neye, nerede ihtiyaç duyuluyorsa çok kısa sürede vatandaşa ulaştığını müşahede etmekteyiz. 20 yıl öncesinde Erzurum’da adı bile duyulmayan doğalgaz bugün kırsal mahallelerimize kadar ulaşmış durumdadır. Bu verebileceğimiz en bariz örnek. Her zaman dediğimiz gibi bugün de diyoruz. Yaparsa ancak AK Parti yapar. Allah nasip ederse göreve geldiğimizde Noterlik Ofisi benzeri eksik hizmet ve yatırımları ilçemize kazandıracağız. Bu tür hizmetler ancak güçlü bir koordinasyonla mümkündür. Büyükşehir Belediyemiz, milletvekillerimiz ve hükümetimiz ile tam koordinasyon sağlanmadığı müddetçe tek bir çivi dahi çakmak kimsenin erki değildir.” diye konuştu. 


DAHA YAŞANABİLİR BİR AZİZİYE İÇİN…


Aziziye ilçesinin daha yaşanabilir bir konuma gelmesi için var güçleri ile çalışacaklarını dile getiren Cumhur İttifakı Başkan Adayı Eyüp Tavlaşoğlu, “Aziziyemizi daha yaşanabilir hale getirme çabalarımız kapsamında, sizlerden gelen noter ofisi talebi üzerine AK Parti İl Başkanımız ve kıymetli Milletvekillerimizle görüşmeler yaptık, sevindirici haberi aldık. Aziziyemize noter ofisi açılması için gerekli adımlar atıldı! Bu gelişme, ilçemiz için büyük bir kazanım. Günlük yaşamın birçok hukuki işlemi artık daha rahat ve güvenilir şekilde gerçekleştirilebilecek. Sizlerin dile getirdiği bu talep doğrultusunda adım attığımız için mutluyuz. Bu süreçte desteklerini esirgemeyen herkese ve özellikle AK Parti İl Başkanımız Sayın İbrahim Küçükoğlu, Milletvekillerimiz; Selami Altınok, Fatma Öncü, Mehmet Emin Öz, Abdurrahim Fırat ve Adalet Bakanımız Sayın Yılmaz Tunç’a hemşehrilerim adına teşekkür ediyorum.” dedi.

 

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.