Siyaset Haber Girişi : 10 Mayıs 2023 15:16

Fırat: Dış mihraklara fırsat vermeyeceğiz

AK Parti MKYK Üyesi Erzurum Milletvekili Adayı Abdurrahim Fırat, bugünkü gezisini Hınıs’a yaptı. Büyükşehir belediye Başkanı Mehmet Sekmen ile birlikte Hınıs’ı adım adım gezen Fırat’a İlçe Başkanı Mehmet Sönmez ve Belediye Başkanı Erdoğan Eren refakat etti. Hınıs merkezde vatandaşlarla selamlaşan Sekmen ve Fırat ardından Erence, Ovakozlu, Gürçayır, Yeniköy, Burhan, Ovaçevirme, Yelpiz, Bellitaş, Parmaksız mahallelerini ziyaret ederek taleplerini aldılar. Akşam geç saatlere kadar süren gezide Hınıslı vatandaşların ilgisi dikkatlerden kaçmadı. Burada vatandaşlarla özellikle Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili seçimleri üzerine bilgiler veren AK Parti Adayı Fırat, Cumhur ittifakının karşısında bulunan ittifakların maksatlarına ulaşamayacaklarını söyledi. Birinci turda kesinlikle Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın yeniden halkın iradesiyle görevine devam edeceğini aktaran Fırat, “Bizim hiçbir şüphemiz yok. Sizler de gezdiniz gördünüz. Esnafımız da olayın farkında, bunun artık siyasi bir seçimin ötesine geçtiğinin farkında. Biz istiyoruz ki keşke projeler yarışsa. Bir tarafta AK Parti’nin 21 yılda yapmış oldukları projeler yarışsa bir tarafta da ötekiler vaatlerini sıralasa. Ama baktığımız zaman zaten bugüne kadar bu ülkeye hiçbir şey vermemiş bir yapıyla bir CHP zihniyetiyle karşı karşıyayız. Hamdolsun 14 Mayıs’ta ciddi bir şekilde oy alarak Şahlanış döneminin kapısını açacağız” şeklinde konuştu.

 

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.
  • Mert 11 Mayıs 2023 22:46

    İşte geldiğimiz durum ortada. 60 Yıl sonra gurbet ellerde yıllardır bu insanlar iç içe bir arada birlikte yaşamakta oldukları AKP'nin ekmiş olduğu nefret kindar tohumları en sonunda yeşermeye başladı. AKP en sonunda bunuda başardı. Lanet olsun ki, böyle kindar dindarlara, insanlar arasında nefret kin tohumu eken AKP iktidarına. Cumhuriyet tarihinde görülmemiş, Avrupalı türklerin yarım asırdır yaşadıkları ülkelerde bile huzurunu kaçıran fitne tohumu eken bu AKP zihniyetini ben Allah'ıma havale ettim. Bu AKP zihniyetini hak ettikleri cezayı vermesini duacıyım. İşte buyrun tıklayın okuyun. https://www.hurriyet.com.tr/avrupa/mercedes-fabrikasinda-silahli-saldiri-2-olu-42265991 Bu aşağılık ahlaksız Allahsız Kahpe AKPartiye oy vermeyin. Tüm yakınlarınızı İslami çerçevede uyarınız ikaz ediniz bunlara oy vermesinler. Allah bunların hepsinin belasını versin.