Erzurum Haber Girişi : 24 Ekim 2023 14:37

Emniyet'ten El Ele Güvenli Geleceğe Projesi

Erzurum Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü Bilgilendirme ve Önleme Faaliyetleri Büro Amirliğince “El Ele Güvenli Geleceğe Projesi” kapsamında Atatürk Üniversitesi ve Erzurum Teknik Üniversitesinde öğrencilere yönelik bilgilendirme etkinliği düzenlendi.

 

Terör örgütlerinin etkinliklerinin kırılması, propaganda yöntemlerinin ve eleman temin etmelerinin engellenmesi, öğrencilerin kendilerini güvende hissetmeleri ve terörle mücadele alanında öğrencilerin desteğinin alınabilmesi amacıyla stantlar açılarak öğrencilere yönelik bilgilendirme yapıldı.

 

Proje kapsamında açılan stantlarda yaklaşık olarak 9 bin 500 öğrenciye ulaşılırken soru-cevap şeklinde, samimi ve içten diyaloglarla gerçekleştirilen bilgilendirmelerde, etkinlik için temin edilen karton çanta içerisinde broşür, tükenmez kalem, not defteri, kitap ayracı, kupa bardak, kek, meyve suyu ve su ikram edildi.

 

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.