Magazin Haber Girişi : 27 Nisan 2021 11:07

Aziziye’den çocuklara Horoz Şekeri sürprizi

Aziziye Belediyesi ilçedeki çocuklara bugün Horoz Şeker sürprizi yaptı. İlçedeki bütün parklarda saat 14.00 ile 16.00 arasında devam eden etkinlikte birbirinden renkli görüntüler oluştu.

 

23 Nisan’da Aziziye Belediye Başkanlığı koltuğuna oturan 11 yaşındaki Esat Sirkecioğlu’nun talimatı anında yerine getirildi. Minik Başkan’ın, üç günlük sokağa çıkma kısıtlamasının ardından çocuklar için bir sürpriz yapılması yönündeki talimatıyla ilçedeki bütün çocuk parkları Horoz şekerleri ile süslendi. Çocukların sokağa çıkma saatleri olan 14.00 ile 18.00 arasında devam eden etkinlikte çocuklar parklarda kendilerini bekleyen şekerlerle karşılaştı. Ağaçlara asılan ve oyun gruplarına bırakılan şekerlemeler çocuklardan büyük ilgi görürken, Aziziye Belediye Başkanı Muhammed Cevdet Orhan ise, çocuklara Ahmet Yesevi Parkı’nda eşlik etti.

 

Ağaçlara kendi elleriyle de Horoz şekeri asan ve çocuklarla bir araya gelen Başkan Orhan, “Bugün burada çocuklarımıza hoş bir sürpriz yapalım istedik. Üç günlük sokağa çıkma kısıtlamasının sona erdiği bu günde parklarımızı geleneksel Horoz Şekeri ile süsledik. Böyle bir sürpriz yapmamızı 23 Nisan’da başkanlık koltuğuna oturan minik belediye başkanımız istedi. Biz de bu talimatı yerine getirdik ve çocuklarımızla çok keyifli dakikalar geçirdik” diye konuştu.

 

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.